Forum www.swiatskilla.xup.pl Strona Główna
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zrzuty monet

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.swiatskilla.xup.pl Strona Główna -> Testowe Forum 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kolej12miedz

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 6:58 pm    Temat postu: Zrzuty monet Odpowiedz z cytatem

iałem jednak szczęście uczestniczyć w kilku zrzutach, które okazały się opłacalne. Na przykład w jednej kropli dostałem ponad 2200 żetonów Oyster Pearl, które osiągnęły wysokość ponad 7000 $. Kiedy to się stało, sprzedałem około połowy tokenów dla BTC. Niedawno dostałem zrzut HYDRO, który wart był około 3000 dolarów, kiedy sprzedałem połowę tego, co trzymałem. Otrzymałem również wiele kropli żetonów, które okazały się warte kilkaset dolarów. Inne spadki osiągnęły wartość od 10 do 150 USD. Powoli otrzymałem więcej BTC, sprzedając te żetony we właściwym czasie. Do tej pory dokonałem około 6500 $ w sumie z zrzutów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.swiatskilla.xup.pl Strona Główna -> Testowe Forum 1 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach